Všetky kategórie

firemný profil

Domov> O nás > firemný profil

Zhejiang Tongyou I&E Co., Ltd.

Spoločnosť Zhejiang Tongyou Import & Export Co., Ltd. bola zaregistrovaná v januári 2018 a nachádza sa na ulici Taozhu, mesto Zhuji, provincia Zhejiang, s rozlohou približne 23,000 21,500 metrov štvorcových a stavebnou plochou asi XNUMX XNUMX metrov štvorcových.

The company mainly deals in nylon, polyester and other textile raw materials, as well as a series of products such as double motovidlo, winder, wire supporter, shaking machine and various textile machinery. We can provide various specifications of high-quality raw materials and textile equipment for cotton socks, stockings, seamless underwear, gloves, clothing, etc.

S cieľom internacionalizovať produkty spoločnosti v roku 2018 Zhuji Feihu Textile Machinery Co., Ltd., Zhejiang Tongyou Machinery Technology Co., Ltd. a Zhejiang Tongyou Chemical Fiber Co., Ltd. spoločne založili Zhejiang Tongyou Import and Export Co. , Ltd., ktorá je zodpovedná za sériu produktov „Flying Tiger“ a „Tongyou“, sa predáva doma iv zahraničí. Spoločnosť prijíma pokročilý model riadenia, má silnú technickú silu a vytvorila kompletný systém od výskumu a vývoja produktov, výroby, predaja až po popredajný servis.

Jedna z materských spoločností, Zhuji Feihu Textile Machinery Co., Ltd., bola založená v roku 1995, špecializujúca sa na výrobu rôznych textilných strojov, ako sú skrútené stroje, navíjačky, expandéry priadze a pradena. S viac ako 20-ročnými skúsenosťami s výrobnými službami, profesionálnou montážnou linkou výrobných zariadení, profesionálnou výrobnou technológiou a kvalifikovanými priemyselnými pracovníkmi. Odkedy bol výrobok uvedený na trh, získal jednomyseľnú chválu od textilných, pletacích, priadza, tlačiarenských a farbiarskych podnikov a iných súvisiacich podnikov. Nadviazali sme hĺbkové strategické co-lízingové aliancie s nylonovými, polyesterovými a inými výrobnými dodávateľmi a domácimi výrobcami veľkých textilných strojov a zariadení, aby sme spoločne podporovali výskum a vývoj nových produktov a mali v tomto odvetví dobrú povesť.

Spoločnosť má sídlo v meste Sandu, Zhuji City, provincia Zhejiang, len 1 km od vysokorýchlostného výjazdu a železničnej stanice, s pohodlnou dopravou a rýchlym doručením. Prístav Ningbo 1.5 hodiny, prístav Šanghaj 2.5 hodiny, medzinárodné letisko Hangzhou Xiaoshan 45 minút, medzinárodné letisko Yiwu 20 minút, 2.5 hodiny medzinárodné letisko Shanghai Pudong.
V priebehu rokov sa výrobky spoločnosti dobre predávali v Zhejiang, Jiangsu, Guangdong, Shanghai, Fujian a ďalších veľkých domácich trhoch s pletením a textilom a vyvážali sa do Európy, Ameriky, juhovýchodnej Ázie a ďalších krajín a založili viaceré pobočky v Juhovýchodná Ázia bude zodpovedná za popredajný predaj produktov. Súvisiace služby.

Dodržiavame koncepciu „čestnej spolupráce, vytvárame obojstranne výhodnú situáciu“, implementujeme zásadu „prežiť kvalitou, hľadať dôveryhodnosť službou“ a snažíme sa vybudovať prvotriedny medzinárodný podnik!